FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 10656311
nr 1065 6311
STOOL
rottingsits, 1920s, wear,
rottingsits, 1920-tal, slitage
SEK 1200
Monday October 31 2016
at 18:00:21
150 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.100 kr